Náramkové hodinky Festina - světová značka

31.01.2013 10:17

Hodinky Festina jsou součástí koncernu Festina Group, který v současnosti spojuje pět mezinárodních značek hodinek Festina; módní hodinky Calypso, které jsou určeny převážně pro mládež. Festina vyrábí více než 3 miliony náramkových hodinek ročně.

Významným zlomem ve vývoji hodinářské firmy Festina Group se stalo uvedení prvního modelu náramkových hodinek Festina se zobrazováním měsíčních fází na španělský trh v roce 1985. Nyní jsou hodinky Festina bezkonkurenční a  prodávají se úspěšně i v dalších 60 zemích, do kterých jsou distribuovány.

Festina, moderní dynamická značka hodinek s více než stoletou tradicí, byla založena v roce 1902 ve Švýcarsku. Snaží se držet krok se soudobými designerskými trendy a využívat nejnovější technologické inovace. Dnes se  značka  Festina stává především výroba moderních hodinek se sportovním designem. Festina se zaměřuje na výrobu pánských a dámských hodinek nižší střední cenové kategorie, ovšem při zachování vysoké kvality svých produktů.  

Festina je již od roku 1998 oficiální časomírou Tour de France a vyvinula několik modelů hodinek právě k této příležitosti. Pánské i dámské náramkové hodinky Festina z kolekce Tour de France, ale i z dalších kolekcí této firmy, jsou v naší prodejně neustále v nabídce. Stále doplňujeme nové modely, které Vám následně nabízíme za nejlepší cenu.