Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Ochrana soukromí

Podmínky ochrany osobních údajů

V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodníka.

 

Ochrana osobních údajů

 1. 1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE:

1.1 Správcem Vašich osobních údajů je společnost:

Robert Veselý – Zlatnictví U Kostela Rokycany (dále jen „správce)

 

1.2 Kontaktní údaje správce jsou následující:

Zlatnictví U Kostela

Masarykovo nám. 138/I

337 01 Rokycany

IČO: 14719045

DIČ: CZ7104262121

Tel: 604 142 478

email: zlatnictviukostela@seznam.cz

web: www.zlatnictviukostela.cz

 

1.3 .  Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů

 

 1. ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

2.1.  Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný  tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

 

 1. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

 

3.1.  Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

 

3.2.   Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení

 

 1. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

 

4.1.   Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

 

 1. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

 

5.1.  Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy

 • Poskytovatelem služby Eshop-rychle, provozované společností Golemos s.r.o., sídlem Zátkovo nábřeží 448/73, 370 01, České Budějovice
 • Poskytovatel služby Heureka, provozované společností Heureka Shopping s.r.o., sídlem Karolinská 650/1, 186 00, Praha 8-Karlín (zpracování emailu pro zasílání emailového dotazníku spokojenosti)
 • firma Unihost s.r.o. (správce serverů)
 • firma Casablanca INT (provozovatel datového centra)
 • Shromážděné cookies soubory mohou být zpracovány dalšími zpracovateli:
 • Poskytovatelem služby Google Analytics, provozované společností Google Inc., sídlem 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA

 

 1. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ:

 

6.1.   Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

 

6.2.  Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu: zlatnictviukostela@seznam.cz

 

6.3.   Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

 

6.4.  Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

 

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem: 24.5.2018